Що таке "Розумний дім"

Керувати будинком – це легко! Використовуйте мобільний телефон, планшет або панель керування і створюйте свої власні сценарії та атмосферу в приміщенні. Панель керування поєднує в собі естетику та технологію, а колірні моделі можна вільно обирати. Дайте волю своїй безмежній уяві!
Налаштуйте свою ідеальну систему! Від світла, кімнатної температури, музичного твору до чашки кави приготовленої для вас заздалегідь… Контроль  – це все в одній думці. “Розумний дім” – це так просто!
“Розумний дім” – це система домашніх пристроїв, здатних виконувати потрібні дії та вирішувати певні повсякденні завдання без участі людини. Функціонально пов’язуються між собою усі електроприлади будівлі, якими можна керувати централізовано — з панелі керування, планшета чи телефона.

          “Розумний дім” означає, що у вашому домі є розумна система, яка підключається до вашої техніки для автоматизації конкретних завдань і зазвичай керується дистанційно. Ви можете використовувати її, щоб програмувати, налаштовувати й контролювати систему безпеки та камери, або керувати такими приладами, як холодильник чи телевізор, або створити свій сценарій освітлення та опалення. Клієнтам подобається, наскільки енергоефективними є розумні будинки, оскільки вони заощаджують дорогоцінний час і гроші, а також енергію! Основна мета функцій – покращити якість життя та зручність у домі.

Налаштуйте свою ідеальну систему

Від світла, кімнатної температури, музичного твору до чашки кави приготовленої для вас заздалегідь… Контроль  – це все в одній думці. “Розумний дім” – це так просто!

Уявіть - це ваш "Розумний дім"

        Ви прокинулися трохи пізніше і у вас немає часу на сніданок. Але принаймні у вас є найнеобхідніше: кавоварка подає ваш гарячий напій з певною кількістю молока та пінки. Ви швидко готується до напруженого дня в офісі. Датчик руху активується і повідомляє про двері гаража, які тепер відчиняються. У цьому поспіху ви забуваєте вимкнути праску та світло. Не проблема – справляєтесь з цим під час роботи за допомогою свого смартфона. Перебуваючи на робочому місці у вас є можливість увімкнути пральну машинку, щоб прання було зроблено якраз до того моменту, коли ви завершите роботу. Чи благополучно повернулися діти зі школи? Подивіться на записи, зроблені камерою у вашій оселі.

         Незадовго до прибуття додому система активує сценарій  «після роботи». У той час як пилососробить свою роботу, вітальня заливається затишним світлом. Опалення забезпечує приємну заздалегідь задану температуру, а тиха спокійна музика створює розслаблену атмосферу. Штори та жалюзі закриваються пізніше ввечері. Це сигнал для зовнішньої камери в саду, щоб вступити в дію та стежити за внутрішнім двориком та садом.

          Живіть спокійно та комфртно без зайвих думок і тривог!