Послуги

Зателефонуйте нам :

+38 (097) 868 91 07
+38 (099) 525 27 01

Створюємо системи "Розумний дім" якісно та надійно!

Дозвольте нашим професіоналам забезпечити вам комфорт та затишок, безпеку та надійність, якість та стиль ! 

Що пропонуємо ми:

Освітлення

Налаштуйте ваші улюблені режими освітлення, щоб створити унікальні світлові ефекти для вашого життя. Ви можете керувати перемиканням світла та інших пристроїв за допомогою датчиків або атоматично регулювати світло і темряву у відповідний час. Вимикайте світло всюди за допомогою одного кліку.

Клімат контроль

Об’єднайте свої температурні параметри з даними про навколишнє середовище та своріть комфортні умови вцілому або для кожного приміщення окремо. Також ви можете керувати вентиляцією, кондиціонуванням, зволоженням та очищенням повітря.

Опалення

Економте від 20 до 60% вартості опалення. Створіть свій особистий сценарій підігріву підлоги та увімкнення батарей задля власного комфорту. Керуйте своїми температурними параметрами та оптимізуйте використання енергетичних ресурсів.

Безпека

Захистіть свій дім та свою сім’ю. Перебувайте в абсолютному спокої завжди. Будьте в курсі про те, що відбувається. Влаштуйте систему відеоспостереження 24 години на добу, ви відпочиваєте – вона працює! 

Захист від затоплення

Подбайте про можливі неполадки системи водопостачання у приміщенні за допомогою датчиків протікання. У разі аварійної ситуації “Розумний дім” перекриє подачу води, вбереже вас від затоплення та проінформує про несправність.

Керування шторами

Регулюйте рівень освітлення залежно від часу доби. Просинайтеся під промені яскравого сонця або навпаки дозвольте собі довше відпочити без стороннього світла. Забезпечте собі комфорт та гармонійну атмосферу без зайвих зусиль і трати часу.

Керування вікнами

Влаштуйте вчасне провітрювання приміщення у будь який час доби та у різні пори року. Встановіть комфортний для себе та близьких режим відкривання вікон для припливу свіжого повітря. Не відволікайтесь на дрібниці – система все зробить за вас.

Керування воротами

Скористайтесь найбільш швидким, практичним та надійним рішенням відкривання та закривання воріт вашої приватної території.  Керуйте воротами прямо зсередини вашого автомобіля, уникаючи дощу та несприятливих умов. 

Освітлення двору

Мінімізуйте витрати електроенергії за допомогою ефетивних рішень щодо освітлення території. Зробіть свою ділянку комфортною та безпечною. Встановіть свій варіант освітлення відносно особистих потреб.

Розумний лічильник

Не думайте про показання лічильника – це відбуватиметься автоматично за допомогою регулярного дистанційного зчитування. Економте гроші без зміни енергоспоживання – переходьте на зонний облік.

Димерування освітлення

Будьте оригінальними та неповторними. Регулюйте рівень та колір освітлення залежно від своїх побажань. Цінуйте комфортне перебування в приміщенні з особливими світловими можливостями.

Електромонтаж
"під ключ"

Забезпечте для себе якісне виконання повного комплексу електромонтажних робіт. Отримайте надійність роботи наших спеціалістів та впевнене застосування новітніх технологій. Гарантія виконих робіт до 15 років !

Що отримаєте ви:

Індивідуальний проект та затверджений кошторис без зміни вартості 
Фіксовані терміни виконання
Якість та гарантію робіт і обладнання
Створення та програмування особистих сценаріїв
Пусконалагоджувальні роботи
Поточне обслуговування та консультації