Запитання і відповіді

Зателефонуйте нам :

+38 (097) 868 91 07
+38 (099) 525 27 01

Відповідаємо на ваші запитання:

Це система домашніх пристроїв, здатних виконувати потрібні дії та вирішувати певні повсякденні завдання без участі людини. Функціонально пов’язуються між собою усі електроприлади будівлі, якими можна керувати централізовано — з панелі керування, планшета чи телефона.

Дана система надає можливість автоматизувати та запрограмувати освітлення; опалення; клімат контроль; безпеку приміщення; захистити від затоплення; керувати шторами, вікнами, воротами; програмувати освітлення двору; використовувати розумні лічильники та отримувати неповторне димерування світла. Система “Розумний дім” керує вашим бюджетом, адже її використання приводить до значної економії коштів!

На сьогоднішній день система “Розумний дім” у цілому світі – це вже повсякденна необхідність, а не розкіш ! Вартість такої системи залежить від ваших побажань, але повірте – це є  доступною послугою для кожного, а ціна абсолютно не захмарна! Розрахуйте орієнтовну вартість на нашому сайті або зверніться до менеджерів компанії “Астерікс” та отримайте більш точний індивідуальний розрахунок!

Так! Тепер ви можете керувати своїм будинком за допомогою свого смартфона, планшета та ін. Вмикайте та вимикайте світло в кімнатах не встаючи з обіднього столу,опалюйте своє житло позонно і комфортно, керуйте шторами, вікнами, воротами та отримайте багато інших послуг від компанії “Астерікс” і живіть безпечно та безтурботно. Запрограмуйте свій особливий сценарій автоматизації мереж та економте свої кошти і час!

Авжеж! Систему “Розумний дім” дійсно можна зробити вже з існуючими ремонтними роботами або під час їх виконання. Замовляйте у нас  послугу – “Все “під ключ”” та ортимайте виконання електромонтажу і встановлення системи “Розумний дім” або звертайтесь із вже існуючим ремонтом.

Встановлення системи “Розумний дім” звісно залежить від складності об’єкту та його цільового призначення. Зазвичай монтаж та автомазитзація займає від декількох днів до декількох тижнів.

І знову – так! Економте від 20 до 60% вартості опалення, створивши свій особистий сценарій підігріву підлоги та увімкнення батарей задля власного комфорту. Запрограмуйте вимкнення світла без потреби та платіть менше. Використовуйте ваші електроприлади енергоощадно, під’єднавши в своєму домі розумний лічильник та багато інших можливостей. Клієнтам подобається, наскільки енергоефективними є розумні будинки, оскільки вони заощаджують дорогоцінний час і гроші, а також енергію!

Дізнайтесь вартість свого "Розумного дому"

На нашому сайті ви маєте можливість самостійно розрахувати орієнтовну вартість системи “Розумний дім” для свого дому чи будь-якого іншого житлового та комерційного приміщення.